Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sims 2ben ufo...

Hogyan lehet sims 2ben ufo babát csinálni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam minden hogyan.minden este nézegette a csillagokat de az ufok csak nem akarták elrabolni a férfit.Próbáltam kóddal is de nem csinált semmit.

2015. márc. 8. 15:34
 1/4 anonim válasza:
ügyesnek kell lenni
2015. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mamacita válasza:

beírod "boolrpop testingcheatsenabled true" ( de még a szomszédságban írd be ezt a kódot, mert csak akkor dobja ki jobb oldalt azokat a kis fekete számokat a képernyő jobb felső sarkában. És csak ekkor tudod felhúzni a jártasságokat és a szükségleteket és a kapcsolatokat, ha a számok ott vannak a sarokban.)


felhúzod a logikát max-ra

Veszel egy távcsövet és este böngészed az eget, ufót keresel, bármelyik opció szinte.

Már csak várnod kell és jön az ufó.

CSAK FÉRFIT TERMÉKENÍT MET. Szóval férfival csináltasd, ha vissza dobta az ufó, akkor hallod majd azt a kis zenét, amikor teherbe esik. Onnan fogod tudni, hogy sikerült-e vagy sem

2015. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felvittem maxra a logikát de hiába nézegeti a csillagos eget egész éjjel az ufok nem jönnek
2015. márc. 8. 20:55
 4/4 anonim válasza:

Ezt kóddal a legegyszerűbb, mert kód nélkül nekem sose sikerül.

Beírod még a szomszédságnál, hogy boolprop testingcheatsenabled true. Utána az adott simet, akinek férfinek kell lennie, odavezeted a távcsőhöz, és a shift-et lenyomva rákattintasz. Ott kihoz egy titkos menüt. Rámész a "get abducted" opcióra és ha mindent jól csináltál már jönnek is érte az ufók. Utána ott lesz egy darabig (kb 3 simnapig), majd utána visszadobják terhesen, és egy sim-terhesség alatt megszüli a gyereket. Remélem tudtam ezzel segíteni:)

2015. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!