Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen agyi állapot ez?

Milyen agyi állapot ez?

Figyelt kérdés
Közvetlen elalvás előtt és ébredés után szokott lenni. Magamnál vagyok de hülyeségeken gondolkozok, és rá is jövök olyan dolgokra amik nem léteznek, aztán hirtelen észbe kapok, elmúlik ez az állapot, és megkérdezem magamtól hogy miért gondolkodtam ilyen hülyeségen. Tudom, ez furcsán hangzik, írok példát: Felkeltem, és elgondolkoztam hogy a drog dealerek hogy csempészik a drogot a vásárlóval való találkozásig, és "rájöttem", hogy az orruk alá rejtik, és ott nem veszi észre senki, de onnan fáj kivenni, de hogy miért, azt nem tudom. És nekem abban az állapotban ezek hatalmas felfedezések. Bocs hogy regényt írtam, ha végigolvastad válaszolj légyszi. Előre is köszi!
2015. márc. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami ilyen dokumentum filmet néztél, talán a natgeos droglebukósat és ezen agyalsz.
2015. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban ezt "mocskolás"-nak hívom. Ez az agy pihentetése, az agy játéka.
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, nem nézek tévét, utálom. Amúgy teljesen össze nem illő dolgokon szoktam ilyenkor agyalni.
2015. márc. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!