Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz a föld?

Miért ilyen rossz a föld?

Figyelt kérdés
Térjünk el a tipikus magyar borúlátástól, és tényleg, miért? Az emberek miért nem tudnak örülni, ha a másiknak összejön valami? Miért kell cikizni valakit a hobbija, stílusa miatt? Miért kell csúfolni és megalázni azt a gyereket(!), aki nem olyan tökéletes és szép, mint amilyennek azt a társadalom "elvárja"? Persze, vannak ezek a "külső nem fontos" baromságok, de tudjuk, hogy mindenki azt nézi, az alapján ítél (el) embereket. Miért nem tudunk összefogni, és jobbá tenni ezt a helyet? Visszatérve a gyerekekre... anno normálisan le tudták a szüleim is reagálni, hogy 14 évesen dohányoztam, most meg minden cirkuszt kivernek és megint a gyerek szívja meg. Innen nézve ott van az iskola is, ahol a nem tökéletes gyerekeket gúnyolják, pont mint engem annak idején. Mi lesz az ő lelki világukkal? Miért nem lehet segíteni a másikon? Miért kell még egyet rúgni bele? Miért? ...

2015. márc. 10. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Jézus és senki sem válaszolt??


Amugy igen lehet mesevilágban élek de mindig azt éreztem ha mind összefognánk a gonoszok ellen győznénk,az egység a kincs

2021. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!