Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vékony vagyok hogyan tudnák...

Vékony vagyok hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés
166cm és 50 kg vagyok szeretnék hízni de nem megy már előre félek a nyártól mert ha felveszek 1 rövidnadrágot nagyon vékonyak a lábaim és azt érzem hogy mindenki engem néz a karjaim is elég vékonyak és nem érzem magam eggyáltalán szépnek ráadásul szeplős is vagyok es a kezemen sok az anyajegy a barátnőm viszont szép szőke haju jó az alakja sima az arca nincs anyajegye csak pár darab mit tegyek:'(
2015. márc. 11. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok cukros üdítő és semmi sport!
2015. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahhah xD Jó a válasz.. Nem.... Próbálj kicsit több gyors kaját enni, illetve igyekezz betartani akár még túllépni az úgymond "kötelező" étrendet.. Napi 3 étkezés, a te esetedben akár több, 2l folyadék inkább víz de hízáskor akkor nem árt a cukrosabb üdítő mint pl: Rostos levek, Tea vagy ilyesmik.. Kólát avagy szénsavas italokat kerüld mert, nem hízlal annyira mint ahogy te szeretnéd illetve szétbassza az egészségedet mielőtt felszedhetnél egy kis súlyt. Tehát zsírosabb ételeket égy ritkán sokat vagy sokszor sokat. Mindig nassolj valamit pl. csipszet, burgonyát, mandulát, szotyit akármit és valamit iszogass hozzá mindig. Ha elrontottam valamit a mondandómban valaki javítson ki. Köszi. De egyébként sztem 166cm-nél a kg-mos súly az normális nem? Inkább szálkásodj napozz amennyit tudsz..
2015. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az 50kg-mos súly*
2015. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!