Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindentől izzad a tenyerem?

Mindentől izzad a tenyerem?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, izzad a tenyerem. 5 hete elkezdtem gyúrni, és amikor húzom fel magam, elkezd izzadni a tenyerem, és megcsúszom, leesem,... Nagy csajozós vagyok, nem szoktam szégyenlős lenni a lányok előtt, de ilyenkor is elkezd izzadni a tenyerem. Matek gimibe készülök, és tanulás közben is mindig izzad a kezem.

Próbáltam már mindenféle krémet meg ilyesmit, de nem hatnak, mit csináljak???



2015. márc. 11. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én tenyerem is gyakran izzad, sokszor ok nélkül. Hidd el, ezen nem nagyon lehet változtatni.. Nem vagyok egy szakértő, de úgy tudom ezt a hormonok befolyásolják. Lehet, hogy néhány év után elmúlik. Édesanyámnak a keze fiatalabb korában sokszor indokolatlanul hideg volt, 25 éves korára elmúlt. Az én kezem is sokszor hideg, de így közeledve a 25-höz egyre ritkábban. Szóval ne aggódj, előfordul sok emberrel, max megkérdezhetsz egy orvost, de nem hiszem, hogy tud segíteni. Ilyen a tested. Ha valaki, én megértem a problémád, engem is nagyon zavar, hogy sokat izzad a tenyerem. A nyirkosságot, "ragadósságot" amúgy szappanos kézmosás langyos vízben átmenetileg eltünteti.
2015. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!