Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy roma nő, aki ahányszor...

Paris hilton kérdése:

Van egy roma nő, aki ahányszor meglát az utcán, mindig elkezd kiabálni rám, hogy hogy nézek ki, milyen a ruhám meg hasonlók. Nagyon zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mert visszaszólni nem merek,képes rámküldeni az összes romát :S
2008. aug. 25. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj oda hozzá,és mond neki nyugodt hanggal hogy:"akkor tetszene nekem olyan jo ruhakat adni,mint ami maganak van?" vagy vmi hasonlot....egy ideges embernek nem szabad idegesen lereagalni,mert ha folyton nyugodtan valaszolgatsz neki,mar nem tud mit mondani duheben,es csak mergesebb lesz,h mer vagy olyan nyugodt es stb...
2008. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%

FORDÍTOTT HELYZETBEN,UGYANEZ VOLNA AZ ÁLLÁS=IRÍGY!MELLESLEG EZ A MAGYAR HIBÁJA,ELÍTÉLI,AZTÁN MEG ÖSSZESZOKATJA-CSODÁLKOZNAK A BOSSZÚN!A MAGYAROK NEM KÉPESEK AZ ÖSSZEFOGÁSRA-LEGALÁBBIS NAGYON ÚGY LÁTSZIK!ÍGY

LESSZ MÉG ROSSZABB IS-FŐLEG,HA CSAK A KÜLSŐKET NÉZEGETJÜK!VANNAK OLYAS OK NÉLKÜLIEK IS,ÚGY ÉRTVE,HOGY NEM ELFOGATHATÓ OK!=KI KELL FOGNI ŐKET,ELVENNI A TELEFONJUKAT,SEGÍTSÉG KÉRÉSÜK VÉGETT,AZT ÖSSZETŐRNI,MERT ÚGYIS LETÍLTJÁK VAGY BEMÉRNEK!ELVENNI AZ IGAZOLVÁNYUKAT,MEGFENYEGETNI,HOGY MOST MÁR TUDJUK A CÍMETEKET IS-ÚGYIS MEG VÁRJA,HOGY VISSZA ADOD-VAGY MÉG AZT SE!KÖZŐLNI VELÜK MIÉRT KAPTÁK,HAMAR HÍRE MEGY!MÁSKÉPP NEM FOGJÁK VISSZA MAGUKAT!!CSAK EHHEZ ÖSSZE KELL FOGNI!! UI.: EGY MAGYAR

2008. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Én tudod mit csinálnák?oda mennék hozzá és olyat belevágnék az arcába hogy egy foga se maradna!én is roma vagyok de én nekem itt, ahol lakok nem mer beszólni senki mert tudják hogy én nem hagyom magam!ne hagyd magad,mert azért van rád szállva, mert lássa hogy nem szólsz neki vissza.
2008. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én beszélnék vele. Bár nálam szerintem működne is mert nem járok olyan ruhákban amikkel kiválthatnék ilyen reakciót. :D És az a tapasztalatom, hogy ha normálisan kezelsz valakit, akkor kénytelen ő is normálisan kezelni.
2010. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!