Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy tetszik...

Ez azt jelenti, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk. Es mindig tok kedves meg vicces,neha igy csak le ül mellem es igy at karol meg mondja hogy:naa hogy vagy?😏

Csak az zavar, hogy 2-szer meg fogta a fenekem. Es arrol beszelnek a barataival... Es ez engem zavar, de nem akarok bele szolni, hogy mirol beszeljenek mert az ciki szerintem na mindegy. Lehetseges hogy tetszek neki? Es ez azt jelenti hogy tetszik nekem? Mert egyfolytaba rajta gondolkodok es ezert irtam meg ezt a kerdest. (Bocsi a helyesirasom miatt telorol vagyok)



2015. márc. 13. 16:05
 1/1 Vikike0722 válasza:

Az hogy át karol az mar 1 jel hogy tetszel neki meg az is hogy érdeklődik irántad ha egyfolytában rajta gondolsz szerintem tetszik neked😊 de csak szerintem.

É

2015. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!