Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha mindkét barátnő megváltozot...

Ha mindkét barátnő megváltozott, és egyiknek sem tetszik a másiknak az "új változata", és mindig veszekednek akkor már tulajdonképpen az a barátság végét jelenti? (legjobb barátnők évek óta)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

ez a baj a legjobb barátnős marhaságokkal... hogy abszolút őszintétlenek

nem mindegy, hogy milyen stílust képvisel?

nekem óvoda óta van egy barátom, mindig együtt lógtunk általánosban, középsuliba minden reggel együtt mentünk (más suliba jártunk), és most is egy vonattal megyünk, ha tehetjük... időközben a srác ilyen lenyaltfejű fültágítós förmedvénnyé vált, de hol nem szarom le? hiszen a barátom!! nem azonos az ízlésünk, de ettől függetlenül elmondjuk egymásnak mi volt szerintünk a jó meg tudjafene.. és bár szerintem ocsmány a fültágító, attól függetlenül ő jóbarátom marad


ne hülyéskedjetek már, két embert nem a közös érdeklődés tart össze!

2013. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami olyasmi..

Az én úgynevezett "legjobb barátnőm" is ebben az évben teljesen kifordult önmagából, már annyira nem hasonlít arra a lányra, akivel gyerekkorunk óta folyton együtt voltunk.. Jobbik esetben 1-2 havonta futólag van csak ideje rám, de leginkább csak akkor keres ha szüksége van valamire, vagy már nagyon unatkozik. Ha belegondolok,hogy egy évvel ezelőtt el sem képzeltem volna,hogy ilyen idegenek leszünk egymásnak.. szerintem ez már régen nem barátság.

Mondjuk lehet ti nem vagytok ennyire "eltávolodva",mint mi..

2013. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha barátok vagytok, meg tudtok mindent beszélni, de ha csak veszekedtek egyfolytában, mikor egy helyen vagytok, akkor az már nem barátság, akkor jobb nektek két külön helyen
2013. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem az érdeklődés...nem a kinézet...a viselkedés...pl önző,beképzelt vagy kétszínű
2013. máj. 31. 22:55
 5/5 anonim válasza:
Velem is megtörtént már ez hogy a legjobb barátnőm és én is megváltoztunk, és egyikünknek sem tetszett a másik viselkedése. Én kiakadtam hogy cigizik meg piál meg ilyenek erre ő meg kiakadt hogy miért akadtam ki aztán hazudozott stb. Jó pár hónapba beletelt mire visszarázódtunk, habár a barátságunk nem lett teljesen a régi. Az alatt a jó pár hónap alatt inkább csak chateltünk és ott újból és újból megbeszéltük a dolgot. Szóval nem ez nem jelenti feltétlenül a barátság végét.
2016. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!