Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen lehetetlen diákmunká...

16 évesen lehetetlen diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
Tavaly óta keresek, de vagy olyat találok, hogy suliidőben, vagy olyat, hogy suli után, és kb éjfélre csak hazaérek, mindezt kevés pénzért. Ráadásul a nagy része 18 év feletti. Bementem egy diákszövetkezethez, aki elküldött a francba mondván, ha nem tudok heti 4x hétköznap 6-8 órát vállalni, akkor ne próbálkozzak. Kb minden nap 8 órám van, minimum 7, tanulnom is kell, ennyit nem tudok mellette még dolgozni! Már komolyan nagyon dühös vagyok... Nem vagyok válogatós, takarítok is, ha éppen arra kérnek, de könyörgöm, diák vagyok, azért keresek diákmunkát, hogy tanulni is tudjak, ne csak 100ft/óráért kidolgozni a belemet...

2015. márc. 14. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!