Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik olvasták Veronica Roth...

Akik olvasták Veronica Roth Négyes c. könyvét:Elolvashatom úgy a Négyest hogy nem olvastam a hűségest?

Figyelt kérdés
Mert azt írták hogy ugye Tobias szemszögéből írja le a történetet, de az egészet? Vagy csak a beavatottat, és azt a részt amikor találkozik Trissel?Vagy csak a Hűséges után olvassam el a Négyest?

2015. márc. 14. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy ne olvasd el, mivel a Hűségesben van egy elég nagy csavar, ami kihat az egész sorozatra.

A Négyesben a fiú életét tudhatjuk meg, mielőtt találkozott Tris-el (Mint a beavatása a Bátrakhoz,kapcsolata az apjával, etc), viszont vannak benne jelenetek az előző kötetekből, pl. amikor először látja Tris-t, etc.

Összességében a Négyes egy kiegészítő kötet, de előfordulhatnak benne olyan részek, amik a Hűségesben voltak, ezért szerintem haladj szép sorban. (:

Remélem tudtam segíteni.

2015. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh,köszönöm :)
2015. márc. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!