Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győzelem vagy halál?

Győzelem vagy halál?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje csak szenvedek és öngyilkosságot tervezek. Teljesen használhatatlan vagyok. Arra gondoltam, hogy még egyszer használhatóvá teszem magam és próbálom rendbetenni az életem (10 napig), aztán ha nem sikerül és lejár az idő, bedobom a törülközőt. Harc után fogok odaveszni szörnyű kínok között, miután elbuktam. Ez így jó?

2015. márc. 14. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, fiam. Spártai, hősies.
2015. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: A bedobom a törülközőt alatt azt értem, hogy öngyilkos leszek és annak is egy fájdalmas módját választom.
2015. márc. 14. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Értettem, fiam. Hősies. Spártai.


Van egy pszich. aki úgy gyógyítja az öngyi szándékúakat:

elküldi egyedül egy helyre, tanyára, vihet magával eszközöket, amivel alkotni tud (papír, toll, rajzeszközök, festés, agyag, hangszer) és egy valamit, amivel végezni tud magával. Nem vihet semmilyen technikai hang és képadót, telefont. Pár nap magány. Alkotói csend.


Kockázat van benne. De. Működik. Ráébred, mit jelent élni, ki ő, mi az élet lényege....................

2015. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Ez jó hangzik.
2015. márc. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!