Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez meg mi volt? Többi lent

Ez meg mi volt? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap minecraftoztam, és egyszer csak egy ösvényt vettém észre a mestermc 9es szerverén ami magától épült. Mindenki ott nézte, de semmi. Ha làthatatlan ember lett volna, azok a csigák ott lettek volna. Ds nem! Csak obszidiánbol épült. Ahogy épült, a fák lombját nyírta, majd pirossá váltak a felhõk ùgy 2 másodpercre. Amikor vége volt, egy robbaasás effdktet láttunk. Csak 3an voltunk ott. Én és a barátaim. Senki más. És a robbanás effect után, meg bejött egy minecraft felirat fdkete háttérrel, és kidobott a játék. Ilyeneken nem szoktam félni, de most félek. Nagyon félek. Durva volt.Ilyen már történt valakivel?

2015. márc. 17. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki próbálgatta a programozói tudását
2015. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? xd megtámad egy blokk?....embeeer

Igen programozgattak, hekkelgettek :DDD

2015. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem úgy félek, hamem izguloook! lány vagyok. A lányok mindig izgulnAkl basátomerépén meg sípoló hangok voltsk.
2015. márc. 17. 19:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!