Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell mondania a fogtündérnek?

Mit kell mondania a fogtündérnek?

Figyelt kérdés

A barátom húgának kiesett a foga és engem bíztak meg azzal, hogy legyek a fogtündér. Este felhívnak majd, de még nem tudom, mit kéne mondanom.

Esetleg valami ötlet?:D Meg se merem kérdezni, de volt már valaki hasonló helyzetben?:D



2015. márc. 17. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
MInd neki, hogy elvittem a picibaba fogadat. Ha jó leszel, hozok majd helyette nagylányos fogat.
2015. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

hahahaaa jól kicsesztek veled :DDD

ez tuti szopatás

2015. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem az.-_-"

Én voltam a legkézenfekvőbb lehetőség. Amúgy ismerem a kislányt, szóval a hangomat mindenképpen el fogom változtatni... Az elsőnek meg köszönöm a normális választ.:)

2015. márc. 17. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
A fogtündérnek nem az a lényege, hogy akkor adja a pénzt ha alszol? Még Sosem hallotam olyat, hogy valakit ilyenre kérnek. Max ha ügyetlen vagy és felkelted jól jön valami álca, de nem kell neki előadni semmit
2015. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell a pénzt a párnája alá raknom, hanem fel szeretné hívni a fogtündért.:D Még csak elsős, úgyhogy szerintem is aranyos lenne, ha beszélhetne a "fogtündérrel", ráadásul imádom a kiscsajt, de sajnos nagyon nincs érzékem a gyerekekhez.xD
2015. márc. 17. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jobb lenne ha anyukád beszélne vele, mert a te hangod már felismerheti, meg egy anya jobban ért a gyerekekhez
2015. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de anyum és a barátom családja között elég kiélezett a hangulat, úgyhogy utólag nem tartom jó ötletnek. Meg telefonon keresztül még nem hallott és alapból eléggé torzít az is. Igazából még mindig csak az a kérdés, hogy MIT kéne mondanom neki.:D
2015. márc. 17. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vmi ilyesmi?


Szia..... (kislány neve).. Én vagyok a fogtündér. Hallom kiesett az egyik kis fogacskád ( ha csak mozog akk azt mond neki). Este tedd a párnád alá és ha elaludtál, én elviszem, reggel pedig meglepi lessz a helyén ha szeretnéd. Mit szeretnél ott meglepiként?


Ha meg vmit kérdez improvizàlj. ;)

2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ÁFA-s számlát kérek!
2015. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Menőcsajszi72 ***** válasza:
9. Az megvan, hogy ez trauma lenne?
2022. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!