Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van! Help me Most...

Elegem van! Help me Most miért kell ilyen dolgokat mondania mindenkinek?

Figyelt kérdés

.... egyre szomorúbb leszek... ráadásul nem tudom kiadni magamból,mert ilyen tipus vagyok. 2 éve beszólt vki,hogy csúnya vagyok,azóta is szoktam sírni emiatt. Ezen kívűl még jó párszor jöttek a beszólások... és mostanra felgyülemlett bennem. Mi tévő legyek? :( Legszívesebben mindent elfelejtenék.


13.L


2011. szept. 7. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerüen csak ne törödj vele. Egyik füleden be a másikon ki. Ha látják hogy téged ez zavar annál jobban csinálják. De ha le se szarod öket akkor nem fognak piszkálni.
2011. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de mindenki ezt mondja,csak hogy ez PONT NEM MEGY! :(
2011. szept. 7. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fiú akkor mond meg neki,hogy "szűzen fogsz megdögleni b*meg." Csóváld a fejed jobbra balra,vess rá szánakozó pillantást és hagyd ott.
2011. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, megértelek. Velem annak idején azt közölte egy "jóakaróm", hogy úgy eszek, mint egy teve. Évekig nem mertem enni mások előtt, folyton zavarban voltam. Aztán rájöttem, hogy mások is ehetnek furcsán, más is leönti, leeszi magát, és akkor mi van? Néha előre meg is jegyzem annak, akivel eszem, hogy béna vagyok. Elárulom, azóta is mindenki hülyének nézett, amikor ezt mondtam. Nem kell mindig elhinni, amit más mond! Aki azt mondja, hogy csúnya vagy, valószínűleg saját magával nincs megelégedve. Különben is! Miért törődnél valakivel, aki képes ilyet mondani másnak? Milyen ember az ilyen? Biztos vagyok benne, hogy szép vagy, lehet, hogy nem modell, de az emberek 99%-a nem az! A legjobb pasiknak soha nincs bombázó nője! Neked sem a leghelyesebb fiúk jönnek csak be, ugye? Mindenki más és másért szép! Csak mosolyogj sokat, húzd ki magad, és légy vidám! A többiek meg majd csesztetik egymást, ha nekik ez örömöt szerez. Most állj oda a tükör elé, keresd meg magadon azt, amivel elégedett vagy (pl. a hajad, a nyakad, bármi), és hangsúlyozd ki azt! És ne feledd, az igazi szépség belülről fakad!
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. nálam is van szebb, okosabb, ügyesebb. És akkor mi van? Én ilyen vagyok. Nem lehet mindenki egyforma. Mondjuk én magasról teszek rá ha valakinek nem tetszik rajtam valami. és ha azt mondják csunya vagyok arra csak azt mondom ha beverem a pofád akkor te leszel a csunyább.
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gyógynövénybe vegyél komlót. egy evőkanál egy bögre forró vízbe, 15 percig áztatod, megiszod, ha ideges vagy, vagy ha nem tudsz aludni!


egy pszichoógus

2011. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!