Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy csomó, különböző...

Van egy csomó, különböző méretű és alakú nagyon szép füzetem, de nem tudom mit kezdjek velük. Ahhoz túl szépek, hogy elhasználjam őket iskolás füzetnek, és már van dalszöveges, idézetes-rajzikálós. Valami ötlet, hogy mit kezdhetnék velük?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Napló.

Egyébként meg nyugodtan használd el őket akár suliba is. Hiszen pont azért vannak, hogy használd.

2014. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fú, milyen ismerős helyzet! :))


Mivel már van idézetes füzeted (én is erre fogtam be az egyik ilyenemet), a magam példáját tudnám csak mondani, hogy ajándékozd el - készíts számodra kedves személynek idézetes füzetet belőle. Akkor nem érzed "méltatlanul" elhasználtnak, és nem is lesz az az élmény, hogy banyek, tök szép, és semmire nem használom.

2014. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!