Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elviseljem a...

Mit tegyek hogy elviseljem a nem vart terhessegem?

Figyelt kérdés
22eves vagyok es most derult ki hogy 5 honapos terhes vagyok,miota megtudtam totalisan kivagyok,allandoan csak sirok es nem orulok a babanak :( nem tudom felfogni ezt a helyzetet..valaki tanacsoljon valamit legyszi :(

2015. márc. 19. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért csak most vetted észre, hogy terhes vagy? Most már nem tudsz semmit tenni, legfeljebb majd örökbe adod. De ez életed végéig nagy trauma lesz.
2015. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viseld el, ha így alakult. Felfogni nehéz? Miért? Ha nem gondolod, hogy a szex ezzel is jár, akkor más nincs, mint elfogadni a helyzeted.
2015. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod, sok örömet fog okozni az életedben. Persze felelősség is, de igazán őszintén, érdek nélküli szeretetet csak tőle fogsz kapni, és ez csodálatos érzés.
2015. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezzel is jár igen..csak régebben cisztám volt és soha nem volt rendeszeres menstruaciom,vagy egyáltalán,évekig fogamzásgátlót szedtem de megelégeltem,a doki azt mondta hogy talán soha nem lehet gyerekem..de ossze jott.es azert hihetetlen..szóval nem kérek negatív válaszokat,csak egy kis tanácsot.es 22 évesen nem érzem magam kész erre,de tudom más választásom nincs,csak félek :(
2015. márc. 20. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogd fel, hogy a legszebb dolog történt veled, ami csak történhetett. Hisz mi egyéb az élet célja, mint életet adni az utódainknak? Tudom, a mai világban, ahol mindenki a szabadság rabszolgája, nem trend lekötni magadat egy gyermekkel, de ha megszületik, onnantól sokszor áldod majd a pillanatot, amikor megfogant. Nagyon sok boldogság forrása, hidd el. Nekem is van pár csemetém, igaz, már 30 felé bandukolnak mindannyian, de még mindig határtalan öröm és büszkeség mindegyik.
2015. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy indiszkrétnek találod a kérdést, de apuka mit szól hozzá? Hiszen nem egyedül csináltad azt a gyereket!

Ő nem tud segíteni Neked, hogy együtt örüljetek?

2015. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: 20 évesen szültem, most 43 éves fiatal csinos nő vagyok, egy 23 éves klassz srác a fiam. Szerinted mennyire vagyok boldog, ha ránézek?

Apuka mit szól? Társad még, vagy már semmi közöd hozzá?

2015. márc. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az apuka nagyon odaig van,orul neki nagyon mivel ö már 27éves..csak még nekem fura.annyi hogy én már ausztriaban élek anyukámnál és szerintem itt is fogok szulni,ö pedig megy angliaba dolgozni mert semmink nincs igazából,és ettöl is félek,mivel a mai világba jobb úgy babát várni ha már van valamilyen háttered is,de ez jelenleg nincs meg,csak anyja..a masik pedig mikor még nem derult ki a baba,ott szerettem volna hagyni az apát,nem vagyok már szerelmes,meg igazából sokat csalódtam benne az utóbbi idoben.nem ö az az ember akivel eltudnám képzelni a jovot,de hát a gyerekem apja
2015. márc. 21. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
3-ás vagyok. Az nem akkora baj, hogy nincs semmitek, így alakult. Ha szorgalmas emberek vagytok, mindenetek meglesz. Az viszont nem jó, hogy az apát már nem szereted. A gyereknek szüksége lesz édesapára is. Próbál meg dolgozni a kapcsolaton, hogy hátha működik. Az hogy te Ausztriában leszel, ő pedig Angliában, elég rosszul hangzik. Így nem tudtok családként babát várni :(...
2015. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!