Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Halálra unom magam az életben....

Halálra unom magam az életben. Nem születtem csak szar átlagos képességekkel, tudósnak kellene lennem de csak közgazdász vagyok. Mi tegyek hogy elviseljem magam?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni hogy elviseljem a középszerűséget? Nagyon unom. Tanulnék, de nem megy, csak nagy erőlködések árán, pedig ez jelentené a kulcsot...el vagyok keseredve. Más isemrősök meg egyetemeket végeznek el munka mellett is....úgy érzem mindenki jobb képességű mint én, de miért van ez? Miért pont nekem kell átlagosnak lennem? Nem értem.
2012. márc. 12. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Titok! Nézd meg:)))))) 20/F
2012. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már láttam...nem segített.
2012. márc. 13. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Sport? Hobbi?
2012. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor válts sürgősen, gondolkozz, mi az ami nem untatna.
2012. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy te olyan hülye. Tanulj többet! Foglalkozz a témával, ami érdekel! Egy tudós sokkal fontosabb az emberiségnek, mint egy közgazdász vagy bármi más. Tanulj, légy kitartó, és menni fog!
2012. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!