Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elviseljem...

Mit csináljak hogy elviseljem a tesitanárt?

Figyelt kérdés
Egy éve, hogy abbahagytam a kosárlabdázást, de az edző (aki a tesitanárom is) nem tud megbékélni vele. Állandóan azzal jön ha valami nem megy, hogy biztos a kosár miatt van..Most kezdtem az utolsó évemet, de idén se jelöltem meg a kosarat. A tanár pedig minden állandó szünetben jött, hogy most szervezni fog meccseket meg ilyeneket, de mondtam neki, hogy nem fogok járni most sem. Majd a mai tesi órán (már négy éve mindenki ugyanígy csinálja azt a gimnasztika gyakorlatot) leszólt és megalázott az egész osztály előtt csak azért mert nem járok a kosarára. Nem tervezek neki beszólni vagy megmondani a magamét, mert az utolsó évre feleslegesnek tartanám. De már nem bírom.. Mit tegyek, hogy elviseljem a beszólásait és a megalázásait?

2014. szept. 22. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek, meséld el nekik ugyanezt amit nekünk aztán majd ők megteszik a szükséges lépéseket.


Ha hülye vagy/rászolgálsz és azért sz0pat egy tanár az oké, de ezért gyökérség..

2014. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!