Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamiont Céget akarok nyitni...

Papaiistvan76 kérdése:

Kamiont Céget akarok nyitni megérie?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok ukrajnában élek kárpátaján és most ál elötem a lehetöség hogy menyek továbtanulni most jártamki a 11 osztájt álatorvosnak akarnák meni de 20000 dollárba kerül it ukrajnába aztmonta apu hogy inkáb ide agy azt a pénzt és nyisak belöle egy boltot vagy valamit én kamioncéget akarnák nyitni egy kamion is eléglene majd veszek másikat eléglene ? és menyit keresek egy kamional és mit hogykel csinálni megérie bocsánat ahejtelen irásért ukrán iskolába járok természetesen magyarban akarnák mert ukrajnának nincsen jövöje és akinek van kamionja az kérem mongyon tanácsot én ebe rengeteg pézt látok
2015. márc. 19. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Birtokolni birtokolhatsz kamiont, de vezetni egyelőre nem vezetheted. Tehát azon túl, hogy veszel egy járművet, fizetned kell annak minden költségét, a szervezést, s sofőrt is. Ha üresen megy, az veszteség. Nem kis feladat ellátni munkával úgy, hogy ne legyenek üres kilométerek.

Használt jármű is több millió forint, de azzal dolgozni nem fogsz tudni.

2015. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,kell egy terület amin tudsz nyitni. Kellene épület,raktár,személyzet,parkoló. Ezt akkor is fizetni kéne ha csak 1 kamionod van(sok a konkurencia). Az meg elég keveset hoz. Én azt mondom ha minden kép kamionokkal akarsz foglalkozni. Bérelj egy nagy helyet aztán nyiss egy kamion szervizt,vagy kamionparkolót pihenővel,étteremmel vagy kamionfelszereléssel foglalkozó áruházat,kamionmosót szervizzel.
2015. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mongyuk én egy 0,6 hektáros telken lakok és oda nemlehetne csak anyi a baj hogy ukranában lakok :( nézegetem 20000 dollár az kb 5,8 misi és 4-5 milioért már elég jó renault magnumot veszek aztmongyák jó kamionok
2015. márc. 19. 15:36
 4/5 A kérdező kommentje:
meg apunak van egy ismerös és van 2 kamionya és felajánlota neki még 1 ével ezelöt hogy nemakarna társulni 1 kamional odais mehetnék
2015. márc. 19. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ukrán törvényeket nem ismerem, de itt Magyarországon nem parkolhatnál legálisan a telkeden. Kell neki telep, ahhoz pedig mindenféle engedély.
2015. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!