Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetne két kérdésem vagdosás...

Lehetne két kérdésem vagdosás témában? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik: vagdosásnak számít-e, ha körzővel karcolom magam annyira, hogy éppen látszik a vér és utána vörös bedagad majd lelappad, és 3-5 nap alatt szinte teljesen elmúlik?

A másik: Ha én tudatában vagyok annak, hogy ez rossz dolog és tudom, hogy ez nem elfogadott és csak heti 1-2 szer csinálom akkor ez még nem pszichológusi eset ugye? Vagyis ez még nagyjából "oké" nem? (Persze tudom ez semmire nem megoldás, de már egy fél éve csinálom és egy idő után (főleg ,amikor nagyon összejön minden) hiányzik.)



2015. márc. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

1. igen, vagdosásnak számít

2. De pszichológusi eset, egy normális ember sosem csinál ilyet, mi az hogy "csak" heti 1-2-szer? Az pont heti 1-2-vel több a normálisnál! Ha egyszer csinálod egy évben, már pszichológiai eset vagy.

2015. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
hihetetlen, hogy te sem vagy képes jobb megoldást találni a fájdalomokozásra... igen, vagdosásnak számít és igen, pszichológiai eset.
2015. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A legszánalmasabb az egészben az, hogy nincs semmi értelme, és ezt te is nagyon jól tudod.


Követsz egy divatot - vagyis követnél, de még ahhoz is gyáva vagy, hogy rendesen csináld.


Lehet, hogy 12 évesen ez menő dolognak számít, de hamarosan majd azt a kérdést olvassuk tőled is, hogy hogyan lehet a nyomait eltüntetni - és csak röhögést kapsz válaszul...

2015. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!