Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a vagdosás...

Hogy tüntessem el a vagdosás nyomokat amik már 4 hónaposak kb? (tobbiinfolent)

Figyelt kérdés

Márciusra valahogyan muszáj lenne eltüntetnem mert fel kell lépnem színpadon és ott meglátszana..van itthon contractubex is meg van körömvirág krém van bőrradír van ilyen arcfertőtlenítő meg minden..szerintetek mivel tűnik el a leggyorsabban?

(most már tudom h hülyeség volt az egész..nem csinálom többet szóval a hülye válaszokat mellőzétek kérlek..)


2015. jan. 22. 19:57
 1/4 anonim válasza:
22%

Egyszerű:) ha ki akarod nyírni magad, akkor ugorj a vonat elé. Jó sok emberrel cseszel ki, de biztos az eredmény XD


Komolyra véve a szót. Sehogy... ne vagdosd magad, és nem lesz ilyen problémád, próbáld meg alapozóval.

2015. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodnod kellett volna. Most nem lenne gond.
2015. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem régóta vannak hegeim és nekem az alapozó segített.

Régen aloeverával kentem, ami segített, de nem tünteti el. Ha csak néhány látszik, akkor fogd a macskára.

Sok sikert a fellépéshez és az eltüntetéshez.

19L

2015. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. Ha lány vagy sminkel és arcfestékkel bármit meg tudsz oldani ha a bőrödről van szó.
2015. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!