Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Violetta Koncert Budapest...

Violetta Koncert Budapest 2015. augusztus.29 14:30 A kerdesem az lenne, hogy a 121- es szektor elso sorabol mennyire lehet jol latni/hallani? Ti hol ultok?

Figyelt kérdés
Ti hol ultok ? Varjatok mar ? Mit vesztek fel ? Ki a kedvencetek ? Melyik dal a kedvencetek ?
2015. márc. 22. 17:24
 1/5 Tinista válasza:
100%
Szia! Szerintem az nagyon jó egy hely és jól fogsz látni és hallani is. Én a 114-es szektor 1.sorában ülök. Nagyon nagyon nagyon vároom, számolom vissza a napokat.:D Mivel nyár lesz és remélhetőleg jó idő is én ezért rövidnadrágot vagy szoknyát veszek fel és hozzá a Tini által gyártott felsőmet, de a Violettás felső tökéletes. Nekem Tini (Vilu) és Jojy (Leon) a kedvencem. És az Underneath it all a kedvencem. :)
2015. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nagyon jó hely, talán még a platinánál is jobb, mivel közelebb van :D

Én pont mögötted a 226-osban fogok ülni :)

Kedvencem Ludmilla azaz Merci és az ,, On beat" számot várom a legjobban. Már nagyon-nagyon várom a koncertet, szintén visszaszámlálok mint Tinista :D

A koncertre fekete tütüben, fekete Violettás trikóban és magas szárú Converse-ben megyem :)

Egy feledhetetlen élmény lesz nekem...nekünk, V-lover-eseknek :D

2015. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az biztos
2015. márc. 25. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előre is jó szórakozást! Habár még van 157 nap a koncertig... :D
2015. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a 002es szektor "A"sorában a bal 8as széken:)
2015. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!