Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi is kb az a 10. 000...

Mennyi is kb az a 10. 000 karakter?

Figyelt kérdés
Egy nagy vonalas füzetben kb mennyi oldal? Tudom,hogy függ a betű mérettől,a szóközöktől,de csak egy közelítőleg kérném.Nagyon fontos lenne lehetőleg hamar választ kapnom.A válaszólóknak ezer köszönet..:)

2015. márc. 23. 13:59
 1/1 2xSü ***** válasza:

Hát ez könnyen lemérhető. Leírsz mondjuk egy öt soros szöveget úgy, ahogy te írni szoktál. Megszámolod a betűk számát, és elosztod öttel. Ezzel megkapod, hogy kb. hány betűs átlagosan egy sor.


Megnézed, hány sor van egy oldalon, ezzel beszorozva a fenti számot, megkapod, hogy oldalanként kb. mennyi szöveg fér el.


Ha nem gond, nem csinálom meg helyetted, mert nincs itthon A4-es vonalas füzetem, másrészt az én írásom valószínű eltér a tiedtől. De kb. 5 perc alatt ki tudod számolni te is.

2015. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!