Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gázsprayt javasoltok...

Milyen gázsprayt javasoltok és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Utcán kapszacin tartalmút nem tarthatsz zsebben vagy övön,csak táskában. Amit zsebben hordhatsz az a CN,CS,CR,Ammónia hatóanyagúak,20 g töltőtömegig.


CN-Nem hatékony,elavult.

Ammónia-Maradandó károsodást okoz,lassan hat,elavult.

CS-Könnygáz,jó és hatékony.

CR-Profi,orosz rendvédelmi cucc!



[link]


[link]

2015. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: van annak valami értelme, hogy csak táskában hordhatok egy olyan cuccot, amit vészhelyzetben azonnal használom kellene? Mire előkaparom, vagy elmúlik a vészhelyzet, vagy nem leszek olyan állapotban, hogy használhassam.
2015. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Nincs,de a hazai jogszabályokban ne keress logikát.
2015. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem, hogy ez lesz a válasz :)
2015. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én hordanék gázsprayt akkor marhára nem érdekelne a jogszabály én akkor se hordanám táskában.Nehogy már azok döntsék el ezt a dolgot akiknek közük sincs ehhez a helyzethez.Majd ha olyan helyzetbe kerülnek amelyben sikeresen előtudják bányászni a gázsprayt a táskájukból hogy használhassák majd csak akkor dirigáljanak.Addig meg legyenek kussban
2015. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!