Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan önallosodtatok, mit...

Hogyan önallosodtatok, mit javasoltok hogy erdemes elkezdeni az onallosodast? Egy 19 eves fiatal lanynak nem javasolt ebbe beleugrani még?

Figyelt kérdés
Mint irtam 19 eves lany vagyok , sajnos a szuleimmel nem jovok ki evek ota , terveztem mindig is a kulon koltozest ezmiatt, okjs penzugy szamviteli tanfolyamom most felyezem be az iden es levelezo foiskolara szeretnek tovabbmenni melette munkavak termeszetesen . Az alberlet tenyleg csak penzkidobas ? Egy olcso ingatlanert lehetetlen meg hitelhez folyamodnom ? Esetleg a parommal ha egyutt lennenk sem valoszinu ennek az eselye ugye? Sajnos remenytelennek latom a kulonkoltozest a lakas fenntartasa miatt kozos koltsegek rezsi stb eleg sokban lenne . De nem szeretnek mèg evekig itt ragadni , pedig ez lenne tudom a legjobb ha itthon tudnam gyujtogetni a penzem . Esetleg valaki valami javaslatot tudna adni vagy oletet hogyan kene belevagnom ?
2015. jan. 3. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt irod, hogy az alberlet penzkidobas, ne felejtsd el, hogy a hitel "kamatok" resze ugyancsak.

Elso esetben azert fizetsz mert vki mas lakasat hasznalod, masodikban azert mert vki mas penzet. Szoval a hiteltorlesztonek egy jelentos resze (elso evekben majdnem a teljes egesze) ugyanugy "kidobas".


Parral egyutt persze eselyesebb belevagni. Kezdetnek eleg egy egyszobas kis garzon, es erdemes kijjebb megnezni, ahol olcsobb (persze utana tobbet kell tomegkozlekedni meloba/iskolaba).

2015. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!