Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek, én mint kezdő,...

Szerintetek, én mint kezdő, érdemes lenne megvennem ezt a szettet, vagy nem? Ha nem, akkor miért és mit javasoltok helyette? Link alant.

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az egyetlen szett a piacon amit érdemes lehet megvenni kezdésnek.

Hibái:

A dromedár belső szűrő ront a látványon.

Még nem akkora a szűrő, hogy alkalmas legyen nagytestű halakhoz.

T5 fénycső, algásodhatnak a vízfelszínre érő növények levelei,(vallisneria, hólyagos vízikehely, indiai vizicsillag, tüskés hírárok) mivel nem olyan mint a peremre illeszthető lámpa, hogy lehet előre hátra húzogatni.


Ez a szett példa egy házaspárnak akik nem akarnak soha nagyot alkotni, bővíteni, beérik apró halakkal, bokros növényekkel azoknak tökéletes.


Külön:

Szürő 27500: [link]


Vagy szűrő 24500,- [link]


Fütő: atman, tetra, jbl, eheim, amelyik szimpatikus 5000ft

[link]


Akvárium zárt fedővel, 23000,- [link]


Akvárium nyílt: 15.000ft körül van egy peremre illeszthető armatúra, 2x24 watt, 80 cm hosszú akváriumig jó, 10.000.ft durván az üveg.


Tehát ha az a cél, hogy hazaviszed bedugod, működik, nem szereted a variát akkor jó.


Nekem nem kellene, inkább összerakok egyet külső szűrővel.


A külső szűrőnek a sok, sok, előny mellett egy plusz nagy előnye van, szinte néma, a belső szűrőknek 1-2 év után már várható a hang.

2014. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez Igen! Nagyon köszönöm a részletes hozzászólásodat, és hogy időt szántál rám az életetből! Ezért sajnos, csak egy zöld kezet tudok Neked adni, pedig meghívnálak sörözni...
2014. nov. 23. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2014. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!