Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok most épp? Én...

Ti mit csináltok most épp? Én nagyon unatkozom 17/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Csak az unalmas emberek tudnak unatkozni.
2015. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Edzés után lazulok,tanulok.Mindig van mit csinálni ;) 18/f
2015. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem unatkozom :V
2015. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne unatkozz, mondok neked játékot:

Milyen szót lehet kirakni az alábbi betűkből:


yxvqwvxywqxvywqxxwyxvwqxyxwq

2015. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1


Ez hülyeség.Szerintem mindenkinek voltak már olyan napjai amikor unatkoztak,Ez bárkivel megeshet,még a legnagyobb világsztárokkal is

2015. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt olyan, hogy unatkoztam volna ténylegesen. Egy-két perc volt a maximum, de akkor már depressziószerűség kezdődött nálam. Mindig van valami, rengeteg dologra jó vagy, legfeljebb nem ismered el. Ha meg kell állnom gondolkodni, mit csinálhatnék, inkább a bőségzavar a nehéz. Sose volt, hogy a végére értem volna, és sose volt, hogy annyit akarjak cselekedni, hogy valaha is a végére lehessen érni. Ezt nem sztárságból mondom...


Kész leszel valamivel, vagy megunod, amit csinálsz, és megteheted, hogy mást csinálj, ennél kellemesebb aligha lehetne. És elöntenek a lehetőségek: gyakorolsz a hangszereden, készítesz tárgyat alapanyagokból, karbantartod a tested jó kimozgatással, sporttal, vagy épp csapatjátszol (ezt akár sportmentesen is), megjavítod, amit rég meg kéne (még ha emberi kapcsolat is), besegítesz valakinek, vagy punnyadsz egy jó taktikait, lehetetlen, hogy beleférjen egy napba, annyi a lehetőség.


Az igazi unatkozó túlságosan szentként gondol a komfortzónájára, ennyi az egész.

2015. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség.Szerintem mindenkinek voltak már olyan napjai amikor unatkoztak,Ez bárkivel megeshet,még a legnagyobb világsztárokkal is"


Nem értem, a világsztárság hogy jön ide.

Hívjuk a Fókuszt, mert én még soha nem unatkoztam.

2015. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A világsztárság úgy jön ide hogy nekik eléggé mozgalmas napjaik vannak,még arra sincsen idejük hogy unatkozzanak.Ja de bocsánat,elfelejtettem hogy a gyakorikérdéseken vagyok ahol minden ember tökéletes.Itt soha senki sem unatkozott egyszer sem a kérdezőn kívül
2015. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó. A lényeg, hogy az unalom igen könnyen elkerülhető. Nem kell semmilyennek lenni hozzá.
2015. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!