Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CSGO-n belül milyen célkereszt...

HeroStunt kérdése:

CSGO-n belül milyen célkeresztel érdemes játszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van nagyjából 200 órám csgo-ban de sosem tudok egy adott célkeresztel játszani, amit készítek, egyszerűen nem tudom megszokni, de már próbálgattam minden félét és szinte semmilyennel nem ment, valaki tudna tanácsot adni a célkereszt terén, hogy milyen (Crosshairgap, Crosshairthickness, Crosshairdot, Crosshairsize) érdemes használni és hogy milyen színűt?

2015. márc. 24. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Egy igazi hárdkór csés rajzol tűfilccel a monitor közepére egy precíziósat.
2015. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan ami minden játékosnak jó lenne. Akik meg azzal jönnek, hogy én ennek meg annak a "versenyzőnek" a beállításait használják, meg azt hiszik attól lesznek jobbak azokról is megvan a véleményem...

Egyébként nekem se jó egy fajta mindenféle pályára. Sokszor állítgattam, hogy "Na majd most ez jó lesz..."


[link]

2015. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 papics válasza:
100%
Szerintem a célkereszt csak akkor jó, ha nem tágul ki lövés közbe, és az, hogy minden játék előtt állítgatni kéne a színt... pff :D én sötét rózsaszínre állítottam, mert az a legritkább szín a mapokon. És a célkereszt minősége függ attól, hogy jól látsz e vagy sem. Ha egy kicsit gyenge a szemed, akkor megéri egy kicsit vastagabbra állítani, de ne annyira hogy ne láss tőle a játékon belül távolra, mert eltakarja az ellenfelet. Ha pedig jó látásod van, akkor érdemes vékonyra állítani, mert az semmit nem takar el + látod is.
2015. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!