Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
..14 vagyok lány...ebben az egeszben en vagyok a hibas...a legjobb baratnom pasija rammaszott..es most nem tudom mit tegyek...egyik naprol a masikra egyre tobbet beszelgettunk majd egyre jobban eloszor csak kicsit de hogy fogalmazzak..hat osszemelegedtunk...ilyen meg sose vokt kicsit talan mar tobbet erzek mind baratsag...mit tegyek elmondjam a baratnomnak? a pasi nagyon nyomul ram es felek hogy megcsokol ha osszefutunk valahol... most mit tegyek??? BP 14/l

2015. márc. 24. 21:45
 1/1 anonim válasza:
Az lenne a helyes döntés.Mert ha nem mondod meg akkor egy idő után rendszeressé válhat, vagy majd rájön és soha nem lesztek igazi barátokakik megbízhatnak egymásban.És ha végiggondolod a legjobb és legrosszabb lehetőségeket, ha nem mondod el, akkor rájössz,hogy ebben nincs semmi jó, ha titkolod.Amúgy a barátnődnek szakítania kéne a fiúval, mert ebből még gáz lehet.
2015. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!