Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Directionerek! Ti sírtatok...

Directionerek! Ti sírtatok mikor megtudtátok h Zayn elhagyja a bandát?

Figyelt kérdés
Én még most is folyamatosan sírok.

2015. márc. 25. 18:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elérkezett volna a süllyesztő?
2015. márc. 25. 18:53
 2/19 anonim válasza:

Igen elkapott a sírás. És nagyon fog hiányozni Zayn, hiszen nélküle nem One Direction a One Direction. Olyan nehéz elhinni, hogy kilépett, de az ő döntése.

Nem hiszem, hogy ez lesz a süllyesztő.

2015. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát én már annyira bepánikoltam h szédülök. Egyszerűen nem hiszem el. Azt akarom h csak egy rossz álom legyen. Fel akarok ébredni! Négy éve rajongok értük. Nem lesz már az igazi nélküle. Istenem.. de én ezt annyira nem akarom. Megint elkap a sírógörcs amint eszembe jut.
2015. márc. 25. 20:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz! Szörnyű. Leírhatatlan! :'( Tudjátok hogy miért lépett ki? Le vagyok maradva. :'(
2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Stresszes volt és csak egy átlagos fiú akart lenni.:( Csak itt az a baj h most még jobban fogja zaklatni a média.:( A Perrie-s ügy is belekavarhatott szerintem. És ha észreveszitek a Spaces című számukban benne van az h idézem " Who's gonne be the first to say goodbye?" Hát úgy látszik Zayn az.:(
2015. márc. 25. 20:51
 6/19 A kérdező kommentje:
*gonna
2015. márc. 25. 20:51
 7/19 anonim ***** válasza:

Igen. De egyelőre még nem fogtam fel igazán. Furcsa, mert én vagyok az, aki még egy vígjátékon is el tudja bőgni magát, de most egyelőre annyira le vagyok sokkolva, hogy még fel sem fogtam, hogy ez igaz.

Olyan hirtelen történt minden. 2 hete még minden rendben volt, álmomban sem hittem volna, hogy ez fog történni.

Nagyon fáj.

2015. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Igen. :( Egyszeruen nem tudom elhinni. Mikor elolvastam hogy mi tortent sokkot kaptam,es csak par konnycsepp hagyta el a szememet. Aztan kb. egy oraval kesobb mar a Niagara vizesesnek is elmehettem volna,annyira sirtam. Anyukam nagyon megijedt,nem erti,hogy jelenthettek ok nekem ennyit. :D Es a tudat,hogy mostmar negyen lesznek,nagyon elszomorit. Ettol fuggetlenul ugyanugy fogom szeretni a negy tagbol allo One Directiont,de az az otodik mindig is hianyozni fog. :( ❤
2015. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Láttátok, hogy elvileg már 100 fölött jár azoknak a száma, akik öngyilkosságot követtek el a hír hallatán? :(


Szerintem nagyon hirtelen történt ez az egész. 2 hete még minden rendben volt. Még csak el sem búcsúzott, csapot-papot otthagyott, a turné közepén mondhatni cserben hagyta a többieket. Szerintem kicsit felelőtlen lépés volt ez, megértem, hogy besokkalt, de lehetett volna kevésbé tragikus a végkifejlet, mert így most mindenki szívét összetörte.

Kíváncsi vagyok, hogyan tovább. Furcsa, mert a 5SOS is csak 4 tagú, de a One Direction Zayn nélkül valahogy nem teljes. Nagyon hiányozni fog mind a személye, mind a hangja. ♥

2015. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És mindenki maradjon erős, igaz a jó öreg mondás, miszerint az idő minden sebet meggyógyít! ♥
2015. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!