Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én imádom ilyen betegesen...

Csak én imádom ilyen betegesen a farkasokat?

Figyelt kérdés
most ez nem a mostani vámpíros-farkasemberes könyvek miatt van... kb öt éve eldöntöttem, hogy én most a farkast fogom szeretni de nagyon. és azóta, mint egy megszállott, olyan vok. már egy rakat farkasos képem van. eddig még csak egy embert ismerek rajtam kívül, aki ennyire odavan értük... remélem, nem csak mi ketten vagyunk! írjatok, farkasfanok:P
2010. febr. 17. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
hát én is az vagyok.főleg jacob vérfarkas fan xD
2010. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Én is szeretem őket :D olyan kis cukik^^ még akkor is ha megesznek :D
2010. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én csak a farkaskölyköket:)
2010. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
na, hát én nem vagyok Jacob-fan:P szeretem a történetet, de Jacob nem az én farkasom, ha érted...^^ és igen, a környezetemben mindenki totál dilisnek néz, mikor egy vicsorgó farkasra azt mondom, hogy cuki. de ez az ő bajuk:P akkor is aranyossak x) és igen, a kölykök is helyesek, de én jobban szeretem a nagyokat:P
2010. febr. 17. 17:32
 5/16 anonim válasza:
Nagyon sokan rajonganak a farkasokért, szerencsére kezd múlni a Piroska-féle demagóg népbutítás a gonosz, emberevő, sötét farkasról. Örülök, ha így látja pár ember, hogy a farkas az egyik legnagyszerűbb emlősállat. Én speciell bolondulok a farkasokért, igaz, "csak" kutya-farkas hibridjeim vannak, de rendes lomposra nem is lenne szükségem, mert az egy egész emberes feladat, mellesleg mindenféle engedély kell hozzá.
2010. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
na végre, még egy ember, aki úgy látja, mint én:P
2010. márc. 15. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen farkas bolond. Én szinte már farkasnak hiszem magam:D persze ez nem igaz. Ha az életben találkozol egy farkassal és rád vicsorog nem mondnád rá hogy cuki. Mellesleg nem azért vicsorognak hogy cukik legyenek. Tisztelni kell őket. Még ha nem is vicsorognak. Be kell illeszkednünk közéjük.
2010. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
na végre:P még egy ilyen ember, mint én:P
2010. máj. 9. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem elhiheted nincs sok ilyen eber mint te. De egyre többen vannak akik szeretik a farkasokat. Én egyenesen imádom őket. Azt tervezem, hogy ha nem mek ki Amerikába Aggtelekre költözök ahol él egy farkasfalka és megpróbálom őket megközelíteni. Ha eg kiköltözök Aerikába csak olyan helyre megyek ahol vannak farkqasok.Imádom a farkasokatXD:P
2010. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
óóó jeeee:P:P elviszel engem is?xD
2010. máj. 25. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!