Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez? Szinte már...

Normális ez? Szinte már betegesen félek attól, hogy elolvassák, amit írok, pedig ( néhány régebbit visszaolvasva) én is jól tudom, hogy nem szoktam annyira rossz dolgokat írni.

Figyelt kérdés
Szoktam történeteket, verseket írni, de ha rajtam kívül több ember is van itthon, nem merek szinte semmit írni, és minden harmadik mondat után bezárom a Word-öt, pedig ahhoz, hogy valaki a gépemet lássa, teljesen be kell jönnie a szobámba, kintről még annyit se láthat hogy mit csinálok... ez normális, vagy valami baj van velem? :)
2009. nov. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen normális, tudod én is azt hittem paranoiás vagyok, mindaddig amíg egyszer több ezer oldalnyi msn-beszélgetést kinyomtatva elém tették a rendőrségen és belekérdezgettek ebbe-abba, pedig semmi nem volt benne "gyanús", de szóval manapság a gépen vigyázz, mert a nagy testvér figyel, és IP alapján pedig sec perc kiderítik ki is vagy !
2009. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem, nem normális.Derítsd ki magadban, honnan jön ez a nagy bizalmatlanság?

Talán valaki leszólta az írásaid?

Próbáld megmutatni a családodnak amiket írsz, lehet, hogy tetszeni fog nekik és akkor alaptalan dugdosni őket.

Sokkal jobb érzés, ha az embert ismerik, mint magányosnak lenni.

2009. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első! miért?:O mit csináltál?
2009. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg van olyan program,h egy másik gépről nézni tudják ami épp a monitorodon látszik!Meg akár ki be tud törni a számítógépedbe:S Sajna... Én is parázok.Meg különben is,egyszer tönkre megy a gép,akkor elveszik az egész irományod!Miért Wordbe írod,ha nem lapra,akkor legalább valami netes tárhelyre írd!Bár én maradnék a papírnál.
2009. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha... nem szeretek kézzel írni, mert sokkal lassabban megy... na meg eleget írok a suliban is. Nem attól félek, h idegenek elolvassák őket, tőlem azok nyugodtan elolvashatják, hanem inkább a közvetlen környezetemben élők miatt szoktam aggódni :S És én sem értem, miért, hiszen amit olvasott valaki (barátnők, osztálytársak, család még soha semmit úgy tíz éves korom óta...)azok mindenre azt mondták h jó lett így tovább...
2009. nov. 21. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!