Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tokyo ghoul-nak (az animének...

A tokyo ghoul-nak (az animének) lesz folyatása? 3. évad? Vagy így zárták le véglegesen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 00:19
 1/6 B1nc1 válasza:
Mivel a manga is egy vegzodott igy nem... De jo lenne ha megis lenne, de nem valoszinu...
2015. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de ez így olyan rossz.. nem mond semmi konkrétat.. :( én azt hittem lesz valami jelentősége amon-nak pl. vagy hogy az emberek és a ghoulok elkezdik egy kicsit jobban megérteni egymást (hogy az emberek megtudják nem minden ghoul öl azért hogy egyen).

és most egyáltalán megölték kaneki-t? mindent teljesen nyitvahagy....

2015. márc. 27. 11:41
 3/6 B1nc1 válasza:

A mangaban a vegen Kaneki harcol a feher haju csavo ellen, azt sajnalom, hogy kihagytak. De hat ez van. Annak ellenere, hogy olvastam a mangat nekem tetszett az anime, igaz van egy ket resz ami nem teljesen egyertelmu.

(Plusz nem teljesen kizart, hogy nem lesz 3.evad mivel az utolso resz vegen Toka kirakott egy tablat amin volt egy :re-felirat, es a Japanok koztudottan szeretik elneveznu az uj evadu animeket egy :re-vel a vegen. Szoval meg van ra esej igaz nem sok. Hisz a manga is mar befejezodott)

2015. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ki győz a harcban? kaneki meghal vagy nem?
2015. márc. 30. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Manga nem így végződik, mivel még mindig fut. Csak Re néven.


2. Felesleges ilyen kijelentést tenni, mivel anime-nem gyak. semmi köze nincs a magához. Manga fényévekkel jobb lett, mint az anime.


3. Azért nem tudod mi lett mert rengeteg harcot kihagytak belőle.


4. Hogy mi lett Kanekivel azt nem tudni, mivel anime original story volt, mangában nem halt meg Animében lehet hogy meghalt.


Segítség;

[link]

2015. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. márc. 31. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!