Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anglia vagy Amerika?

Anglia vagy Amerika?

Figyelt kérdés
Ti Angliába vagy Amerikába költöznétek szivesebben? Miért?

2015. márc. 27. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn Angliába költöztem. Teljesen legálisan tartózkodom itt, dolgozom, adózom, cserébe minden jár, akkor megyek haza látogatóba, amikor jól esik. 5 év után állampolgár lehetek, 3 év után igényelhetek diákhitelt, ha egyetemre akarok menni. Ezzel szemben Amerikában, hacsak nem hiányszakmában dolgozol, nem nagyon lehetsz legálisan. Haza se jöhetsz, mert ha megfognak a lejárt turistavízummal, kiutasítanak 100 évre. Illegàlisan dolgozni nem is túl jó, és nem is túl egyszerű. Továbbá állampolgár se lehetsz, max ha beházasodsz valami amerikai családba.
2015. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik helyen se jártam még de így látatlanba azt mondanám hogy Amerika.

Amerikában ugyan úgy a jobb oldalon közlekednek mint nálunk.

Úgy tudom hogy ott nem nézik hogy ki honnan jött mert mindenki jött valahonnan, csak az indiánok az eredeti amerikaiak. A dél-amerikaiakat nem csípik, de az európaiakkal nincs bajuk, valamikor ők vagy az őseik is itt laktak.

Amerikába ha vki kijut akkor lakhat Floridában ahol meleg van, vagy a Kanadai határhoz közel ahol hűvösebb van, de Angliának nincs olyan része ahol mindig nyár van, sőt úgy tudom Anglia elég esős.

Igaz hogy Amerikába nehéz kijutni legálisan de nem ez volt a kérdés hanem hogy hol élnék szívesebben.

2015. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!