Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam el hogy rossz...

Hogy mondjam el hogy rossz jegyet kaptam? Matekból eddig négyesre álltam, négyesek között hármasokkal, és apának azt mondtam meg ő is kérte hogy javítsam ki egy ötössel.

Figyelt kérdés

Az ötöst nem sikerült megszereznem, de viszont egy hármassal elrontottam mindent.

Apum most tuti letilt a gépről meg csalódni fog bennem, ha azt akarnám hogy nem mondom el neki és kijavítom akkor meg biztos üvöltene velem hogy el se mondtam neki a hármast meg minden, szóval ez a megoldás nem megoldható vagy hogy mondjam. Ááá nem tudom mit csináljak!



#rossz #jegy.megoldás
2013. márc. 21. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

a válaszolók - köztük én is - annyira okosak tudnak lenni ilyenkor: és mi lett volna, ha esetleg tanultál volna, hogy ne hármast kapj?

ha tisztában van vele, hogy a képességeidből csak erre telik, akkor mondd meg neki, hogy ezt kaptad, mert nem tudsz többet


ha úgy gondolja, hogy ennél jobb is lehetnél - és esetleg igaza is van-, akkor bizony hurokba dugtad a nyakad, el leszel tiltva


nem tudom mit mondj, mert én is elkapnám a fiam, ha hármast kapna, mert:

- nem hülye, sőt

- foglalkozok is vele ha kéri, és eredménnyel

- ötösei vannak

- csak ez a dolga most még

2013. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!