Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, aki...

Van egy osztálytársam, aki engem a haverjának mond, de akkor miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam a haverjának mond engem, de ennek ellenére nem túl barátságos hozzám. Hülyének és bénának tart, ha valami rossz történik velem, kinevet. Parancsolgat nekem és kihasznál. De ha én mondani akarok neki valamit, vagy kérdezni tőle akkor meg úgy tesz, mintha nem hallaná általában, és inkább valaki másnak odaszól, vagy elmegy máshova, minthogy nekem válaszoljon. Miért viselkedik így, ha a haverom? Vagy lehet, hogy nem is tart havernak, csak azt hazudja? Ja és ha velem van egyedül véletlenül, csak addig vagyok jó neki, amíg más nincs, ha jön más, akkor odamegy ahhoz, engem meg otthagy egyedül csak úgy simán. Ez normális barátság?
2010. febr. 17. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe az ilyeneket, ne foglalkozz vele aztán ha akar vmit odajön, de ne csináld meg neki ha kéri, mondd h csinálja meg magának, az ilyeneknél biztos vannak jobb barátaid
2010. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, nem barátkozik velem senki.
2010. febr. 17. 20:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak ő nevez havernak.
2010. febr. 17. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem barát az ilyen, ne várj tőle ennél többet. Ne foglalkozz vele, légy inkább nyitott másokra, legyél mindig mosolygós, vidám, lehessen veled nevetni.

Volt egy osztálytársam, nem volt az a kifejezetten bőbeszédű fajta, de ha egyszer kinyitotta a száját, fetrengtünk a röhögéstől, nagyon jó humorú srác volt. Minden témához hozzá tudott szólni, (még a sminkeléshez is :)) ő volt a társaság középpontja. Az ilyen érdeklődő, vagy vicces embereket szeretik általában!

2010. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert tahó.
2010. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2010. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Miért fontos ez?
2010. febr. 17. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Oké, csak mert nekem is van 1 "haverom" akit sz@rbaveszek de ő kicsit időseb így megnyugodtam, hogy nem te vagy.
2010. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20:34 esnek: lehet h az ilyeneket szeretik, ez tök természetes de nem mindenki ilyen. hiába az a tanács h legyél te is ilyen, attól még nem biztos h megvan ez a képessége hozzá, plusz akkor már nem is önmaga.
2010. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!