Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az az Entity 303? Csak...

Ki az az Entity 303? Csak most hallottam róla!

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 16:56
 1/4 adventurer111 ***** válasza:
Csak egy kitalált szörny. Kb ugyanaz mint a Herobrine csak már a herobrinet tudja mindenki hogy nincs ezért valaki kitalált egy új "creepypastat".
2015. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem!
2015. márc. 31. 15:52
 3/4 A kérdező kommentje:
És tudná ajánlani pár minecraft text font-ot amelyik támogatja az ékezeteket? (Minecraft regular-on kívül) Vagy akármilyen mást csak jól nézzen ki!
2015. márc. 31. 15:55
 4/4 anonim válasza:
Nagyobb erőkkel rendelkezik mint Herobrine. Herobrine pedig abszolút nem gonosz csak segítséget akar kérni a játékostól hogy legyőzhesse Entity303-at. Elvileg entity303 tényleg egy játékos aki egykor a mojang-nál dolgozott de kirúgták és és így akar bosszút állni. Olyan történtek is vannak hogy ez egy hacker szervezet akik utálják notch-ot és onnan lehet megismerni őket hogy az e-mail címükbe szerepel a 303. Nem tudom hogy ez mennyire igaz de én ezt hallottam
2020. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!