Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a hosszú,...

Mit csináljak ebben a hosszú, unalmas tavaszi szünetben?

Figyelt kérdés

Itt a tavaszi szünet és nem tudom h mit csináljak. Nincsen sok barátom,de aki van az is messzi lakik. Szüleim dolgoznak,úgyhogy nem érnek rá. Tesóm is már dolgozik,tehát ő se ér rá. Én meg otthon vagyok egyedül. Filmeket nem akarok nézni,mostanában elég sokat nézek(max napi egyet nézek mostanában),olvasni épp elég a tananyagot,de azért időnként,ha megtetszik egy könyv akkor azt elovasom. Sütni is szoktam 1 vagy két naponta. Rajzolni szeretek,de mostanában sehogy sincs kedvem hozzá..

Igazából sétálnék,kirándulnék,de egyedül így nincs kedvem hozzá. Am milyen gyakran sétálnak egyedül fiatalok az utcán? Mert én alig látok ilyet,nagyon ritkán..



2015. márc. 30. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
töltsd le a wolfenstein-t
2015. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kertet meg megeszi a gaz! :D :D
2015. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!