Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem eggyik 2 barátomm...

Összevesztem eggyik 2 barátommal. Tobbi lent. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Ez ugy kezdodott hogy megfogadtuk hogy nem beszelunk az eggyik gyerekkel tobbet.Meg is fogadtuk.Mar eleg regen volt de ma csinaltam egy csoportot mert egy gyerekkel elkezdtunk szerot csinalni mcre.facen csinaltam a csopit.beadtam oket erre elkezdenek dumalni hogymegfogadtunk valamit stb.Mondtam hogy az ku****nem arra a gyerekre vonatkozik akivel szerot akartam csinalni.( de gondolom azert talalna ki ilyeneket mert utaljak azt a gyerek bar en se nagyon birom de neha jo) erte odairja. A a masik hogy neki van igaza marint nem nekem.A masik hogy 1 het mulva egy hosszu parbeszedet kell tudni a toldinol es az eggyikkel valaltam el( akivel osszevesztem).Mi ilyenkor a teendő?Megmondja. Nekik hogy igazuk van bocsanat es hoyg bekuljunk ki es ne beszeljek azzal tobbet vagy sza**ak rá?? Bocs helyesírasert de ne geprol irtam

2015. márc. 22. 13:23
 1/4 anonim válasza:

Én ezeken átteszem magam bármennyire jó barátom és mi egymás stb.

Leszarom én ezeket az embereket és keresek másokat

2015. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké :D köszönöm a választ.Amugy is már fax kivolt az eggyikkel.Hülye pénzeszsák és akkor vagyok jó hogyha vicceket mondok azt barátnak nevez mikor órákon dobál.Erősebb vagyok nála tehát sokszor megtettem hogy csapkodtam mert nem hagyott békén.
2015. márc. 22. 15:06
 3/4 anonim válasza:

Figyelj ugyanez van velem is.. Azt hittem ők a legjobb haverjaim azt egyszer jönnek h mekkora p*cs vagyok.. Meg már akkor is ilyen olyan voltál... A legtöbb gyenge gyerek nem birja ezt feldolgozni (volt erre példa) és ott rontják el, hogy teljesen belerokkannak h te jo ég nem vagyunk mar baratok!!... Mi ennél erősebbek vagyunk majd ők rájönnek nagyobb korukban h mekkora szarok lesznek és semmire nem viszik az életben.. Sztem a következőt csináld: ne látszódjon rajtad h egyáltalán érdekelnek, ne mutass semmi változást a mindennapjaidban tehát ugyanúgy nevess, beszélgess-->velük is ugyanúgy beszélgess!! Ez fontos! Ne zavarjon az egész, ne kerüld őket. Ha nagyon köcsögök keress új igazi barátokat. Ha látják rajtad h megrendültél ettől az egésztől, azt gondolják h elérték a célukat.

--------------------------------

Én ezt csinálom egy ideje és tényleg "beválik". Nem mernek beszólni mert úgy forgattam a kockát, hogy most én állok felettük. Ajánlom, hogy te is próbálj meg előnyt kovácsolni a helyzetből. :) Köszönöm, hogy elolvastad! :)

2015. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké már kibékultunk me rájöttek hogy nélkulem nem lenne annyi sok vicces pillanat mint régen.Én köszönöm a választ
2015. márc. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!