Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez a szám és...

Melyik lehet ez a szám és együttes?

Figyelt kérdés

pár napja hallottam egy boltban, siettem sajnos és elfelejtettem megkérdezni mi lehetett hátha tudják de mindegy. szóval aki esetleg felismerné rohadt nehéz lesz de megpróbálom leírni mihez hasonlíthat:


az elején egyszerű gitárral indul aztán kicsit átmegy torzítottba a szöveg "whoa uhhh uhh uhh uhh uh uhh uhh és mintha ezután az jönne, hogy life is only".....


ez a whoa uhhh többször is elhganzik benne. A zene hangszerelése és az együttes stílusa olyan weezer, puddle of mudd, smashing pumpkins pearl jam, erősen hasonílt a zene weezer sweater songjához típusban. tehát ez a college rock féle hangzás.....


tudom, hogy ez így tré, de ha esetleg valaki felismerné írja már meg hátha eltalalja


rock zene, és férfi hang...



#zene #rock #dalszöveg #college rock
2015. ápr. 1. 00:37
 1/3 anonim válasza:
American Authors - Best day of my life :)
2015. ápr. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem , nem ez :D :(
2015. ápr. 22. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Disturbed- Down with the sickness

(?)

2018. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!