Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel milyen véleménnyel vagytok?

Ezzel milyen véleménnyel vagytok?

Figyelt kérdés
A mai zenékkel mint pl.: hip-hop vagy rap hogy ezek hallgatása által az ember nehezen ismeri magát kicsit elnyomja a valódi énét. Ezt értem még arra , hogy a mai fajta vagány és "menő" zenéket hallgatva valahol részben átvesszük azt a szerepet és már nem teljesen önmagunk vagyunk hanem részben már egy divati vagy média "álruha-álarc-szerep"-be /n vagyunk. Szerintem azért van benne valami nem tudom , hogy ti hogy vagytok ezzel de gondoltam azért kidobtam ezt a kérdést , hogy hátha valaki egyetért ezzel amit mondok. És mellette valahogy magammal is így vagyok. Hogy inkább kezdeném azzal , hogy őszíntén megvallva nehezen ismerem magam szinte alig tudom , hogy kivagyok 19 évesen és azért nem lenne rossz jobban megismerni önmagamat kicsit eltérve a főtémától. És a tegnapi napig előtte kb 1-2 hétig nem is hallgattam olyat , hogy rap , hip-hop meg olyan fajta zenéket , amiben basszus van úgy mond agypusztító zenéket és csak klasszikus zenéket és relaxot hallgattam 1-2 hétig keresztül. Mert ugye úgy voltam az esettel , ahogyan azt itt leírtam , meg voltak néhol olyan napok is mikor el is hittem magamról , hogyha önmagamat adom akkor az a fajta ember vagyok amilyen zenéket hallgattam és mivel be is jött nekem mai napig is azért valahol még bejön ez a fajta stílus és zenei irányzat is , de úgy voltam vele , hogy részben az a fajta ember is vagyok / egy fajta szerep amit hallgatok , de tegnap is elgondolkodva valahogy úgy voltam vele , hogy mondtam magamnak is - fejezd már be a hülyeségeket te szereted ezeket a zenéket hallgatni bejönnek az is lehet , hogy valahol csak bemagyaráztam vagy képzeltem magamnak azt , hogy úgy adom önmagam , ahogyan a zenét / zenéket hallgatva az a fajta szerep vagyok , remélem azért érthető számotokra amit most itt leírtam és előre is köszi a véleményeket.
2015. ápr. 1. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Összefoglalom: nem is fogod (még) fel, mennyi lehetőség áll előtted. :D És ezt nyugodtan értelmezd egészen tágan is!


Stílust szerencsére egyáltalán nem kötelező választani (bár ha szürke vagy, akkor az a szürke stílus azok előtt, akik csak így tudnak gondolkodni - még). Vagy ha választasz, választhatod azt, hogy "hibrid" leszel. Vagy hogy váltogatsz. Vagy hogy mindenevő leszel. Vagy hogy egyesével eldöntöd, mi jön be és mi nem (elég sokan erre tesszük az ikszet végül).


A zene destruktív hatása miatt meg szerintem ne aggódj! Ha nem létezne zord stílus a világon, ugyanezek az egódegók pont ugyanígy futtatnák magukat egész nap. Attól, hogy azt eszed és iszod, amit ők, nem lesz neked is ugyanaz az agybajod.

2015. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit értesz azon , hogy szürke? szürke gondolkodású..?
2015. ápr. 2. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ésszerűen fogalmazva: semmilyen sztájlra nem akad rá.

Lakator Márk szivárványszemével pedig szürke.

2015. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De hogy S helyett hogy sikerült R-t ütni, azt már inkább ne kérdezd! :)
2015. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!