Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez biztonságos?

Szerintetek ez biztonságos?

Figyelt kérdés

Egy ideje a chatroulette ezt dobja ki [link] miszerint adjam meg a telefonszámom amire küldenek egy kódot amit be kell írni oda. Nos én nem tudom hogy megmerjem-e adni a telefonszámomat? Vagy ne? Tudnak valamit vele csinálni? Vagy ha nem kell félni, akkor ingyenesen küldik a kódot? Mert azt írja hogy free ami elvileg ingyenes de én még kezdő vagyok ott, és azért kérdezem hogy biztonságos-e ez?


A válaszokat előre is köszönöm!


2015. ápr. 2. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan hivatalos és biztonságos telefonos azonosítás mint más nagy oldalon (gmail, youtube, facebook, outlook, stb...), függetlenül attól hogy az oldalon milyen tartalmat találsz.


Az SMS-fogadásért te Magyarországon a magyar szolgáltatók felé nem fizetsz semmilyen díjat. Azért nem tudnak semmilyen díjat levonni, mert te kapsz egy kódot és azt beírod egy dobozba.

Akkor fizetsz elő valamire, ha a saját számodról küldesz el egy kódot egy emelt díjas számra, de itt nem ez történik.

2015. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nyugodtan beírhatom a telefonszámom hogy elküldjék?
2015. ápr. 2. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!