Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy kérdésh...

Miért van az, hogy egy kérdéshez beírja valaki, hogy kamu és az magas pontot kap, aki meg normális választ ad, azt lepontozzák?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Főleg családi kapcsolatokban szokott ilyen lenni.
2015. ápr. 5. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a felhasználókon múlik. Ha ők úgy értékelik,hogy hasznos válasz, akkor magas pontszáma lesz, ha meg úgy értékelik,hogy nem hasznos,akkor lepontozódik (függetlenül attól,hogy normális volt-e a válasz,vagy nem). De ennek semmi köze a valósághoz,ez kizárólag a felhasználókon múlik. Ez nehogy zavarjon!
2015. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem már. Vannak kamu kérdések is, de vannak olyan trollok is, akik azzal ütik el az időt, hogy egy-egy kérdéshez beírják, hogy kamu, odaírnak valami mondvacsinált indokot (vagy még azt sem), és ezzel szórakoznak. Az értelmes válaszokat lepontozzák, mert ők ettől érzik jól magukat. Ez szerintem idegesítőbb, mint egy kamu kérdés, mondjuk ez ízlés dolga.
2015. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trollkodni én is szoktam. :D
2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem szoktam lepontozni normális választ.
2015. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!