Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni normális...

Hol lehet kapni normális bevásárlókocsit, aminek több nagy kereke van -de nem törékeny gagyi bakelit- így lépcsőn és magas lépcsőjű járműre is könnyen fel lehet húzni? Lehet-e amerikai vagy spanyol tipusú bev. Kocsit kapni?

Figyelt kérdés
Ha Magyarországon nem lehet kapni, hol lehet ilyent készíttetni?

#Bevásálókocsi #(banyatank)
2013. jan. 30. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hogy jon a szerelem, szex kategóriahoz????
2013. jan. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha csak nem abban akarsz szeretkezni, akkor nem tudom miért ebbe a kategóriába írtál.
2013. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy ebben a kategóriában írtam. Még nem tudtam kezelni, hogyan lehet kérdést feltenni, nem vagyok gyakorlott. Mindenesetre szó sincs szeretkezésről, komoly választ szeretnék kapni valakitől. (Gerincsérv műtött lettem, és nem tudok cipekedni valamint nincs senki aki segítsen bevásárolni, mert egyedül maradtam)

Ismételten bocsánatot kérek az oldal olvasóitól. Üdv.: Edit

2013. febr. 3. 09:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Neten: Playmarket (4 kerekű bevásárlókocsi) kapható, kényelmes, mintha babakocsit tólnál.
2018. okt. 10. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper, amikor a kerdezkk saját magának válaszol, pláne így gyenge 5 evvel később
2018. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Van értelme, mert az ilyen kérdéseket simán kiadja a google, és akit szintén érdekel, az rá fog kattintani, és akkor jó, ha ott a válasz is.
2019. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!