Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a hátányai a füllyukasztás...

Mik a hátányai a füllyukasztásnak porcba?

Figyelt kérdés

Jövőhéten egyik baràtom kifogja szúrni a femet ,porcba és fülcimpàba. Igen,hàzilag. De nem egy amatőr,sok embermek szúrt màr pirszinget meg szurta ki a fülét,szóval ért hozzà. Cimpàba nem fêlek mert megbírom a fàjdalmat de porcba fàjdalmas? Szeretnék mindnent tudni rolla mielőtt belemegyek. Koszonom a valaszokat

15/L.



2015. ápr. 7. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Porcba fájdalmas, éppen ezért én azt tanácsolom, hogy egy piercinges szalonba menj el kiszúratni a füled, ne otthon a haver haverja csinálja, mert ezt könnyen el lehet ám baszni!

Akárhányszor szúrta akárkinek, amíg nincs a kezében papír, hogy ért hozzá, addig meg ne engedd neki, hogy átszúrja.

Aki ezt munkaként űzi, az tudja, hogy a fülben olyan idegek találhatóak (amikről amatőr nem tudhat), amiket nem igen kellene átszúrni.

Na szóval, nem drága az szalonban sem, max 1-2 ezret tudok elképzelni, én 400ért lövettem.

2015. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!