Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a terráriában meghalok hol...

Ha a terráriában meghalok hol éledek fel?

Figyelt kérdés
Akarok elmenni valamerrre és cuccokat szerezni mert ha meghalok akkor nem vesznek el a cuccaim.És ha elmegyek, meghalok,hol éledek?

#original terraria
2015. ápr. 8. 14:40
 1/2 anonim válasza:

Amikor a játék a világot generálja alapból lesz egy hely,ahol először ledob,általában a világ közepe táján.

Azután mindig ott fogsz feléledni,ha meghalsz,ha ezen változtatni akarsz kell egy ágyat csinálnod ,és ennek az ágynak egy védett helyen(házban) kell lennie, meg még van pár előírás(pl. kell lennie falnak azt hiszem). Erről viszont a Terraria Wikipédiáján leírnak mindent.

2015. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz de mire megkaptam a választ addigra egy várban találtam egy ágyat és rájöttem h hogy müködik ez :D
2015. máj. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!