Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eléggé csúnyán írok. Milyen...

Eléggé csúnyán írok. Milyen betűtípust ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval nem írok valami szépen, és változtatni szeretnék az írásomon.

Lassan írok, akkor olvashatóbb, de így is nehezen megy sok embernek kiolvasni az írásom.



2015. ápr. 8. 17:12
 1/3 anonim válasza:
Otthon gyakorolni kell az írást. Például az ábécé betűit kell leírni minél többször és szebben.
2015. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát aválasz egyszerű:veszel egy vonalas füzetet,úgy is tavaszi szünet van és gyakorlod :)
2015. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már nincs tavaszi szünet. Ma volt az első tanítási nap szünet után.

Az a baj, hogy próbáltam már gyakorolni az írást, de gyorsan kell írni, és mikor megfigyeltem magam, akkor azt vettem észre, hogy a betűket se formálom rendesen.

Bár én már első osztályos koromban se tudtam szépen írni, hiába gyakoroltam, akkor se tudtam megtanulni, a tollat is valahogy máshogy fogom, de attól lehet szépen írni, csak én nem tudom valamiért.

Az a baj, hogy középiskolába járok 2 éve, és érettségi előtt meg kell tanulnom szépen írni.

Nem tudom mennyit segít, ha látjátok az írásom. Mert, ha segít, akkor lefényképezek egy szöveget, csak majd mondjátok meg, hogy mit írjak le.

2015. ápr. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!