Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg életveszélyes a...

Tényleg életveszélyes a hármas metró?

Figyelt kérdés
Mostanában olvastam, de muszáj azzal járnom, és nagyon félek. :(

2015. ápr. 8. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg, de azért még van esély, hogy nem pont veled fog megtörténni a katasztrófa, hacsak nem utazol egész álló nap rajta. Én is félek rajta, sőt mindenki. Abban bízunk, hogy talán mégsem velünk történik majd meg.
2015. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nagyon veszélyes. Ha kedves az életed inkabb járj massal. Ne kockaztass nem tudohatod.
2015. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az és az építésekkel nem a probléma gyökerét oldják meg csak felületi munkákat végeznek. Elég kétségbeejtő, a családtagjaim napi szinten min 2x utaznak rajta. Bevallom mikor én utazok vele az utazás során gondolataim 90%-át az teszi ki, hogy vajon mikor történik tragédia..
2015. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet is az. Ez van. :/
2015. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is félelemmel ülök fel mindig 12 megállót megyek a kálvintól egészen újpest központig. Egyszer amikor az árpád hídi kihúzóba megállt a metró azt hittem ogy itt van végem :D De szerencsére ritkán kell vele járnom! De ez kikerülhető hogy evvel kell utaznod,hova kell (tudom hogy régi kérdés,de hátha többször is kell) menned? Írd meg és utánanézek hogy hogyan kerülhető ki! Amúgy ez napról napra rosszabb!
2015. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Árpád hídtól Kálvin térig megyek, de hát nem fogok kerülőúton menni, ez a leggyorsabb. Suliba járok, szóval minden nap kétszer utazom le ezt a hosszt. :D
2015. jún. 29. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Úú,sajnállak! :/ Mindkettő miatt! :D
2015. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, túlélem... Vagy nem :D
2015. júl. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!