Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg életveszélyes a 3-as...

Tényleg életveszélyes a 3-as metró?

Figyelt kérdés
Mekkora annak a valószínűsége, hogy monjuk hétfő reggel kisiklik/kigyullad/falnak vágódik? A nyáron voltam, döcög meg zörög, de azért nem tűnt olyan veszélyesnek. Az meg, hogy az állomások kopottak, hát istenem, borzasztó.
2014. okt. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Nem siklik ki, a sínen van olajszennyeződés ez szokot felizzani. Érthetetlen miért nem tudnak egy erős seprűt tenni a vonatra, amivel menet közben folyamatosan letisztítaná a felesleges olajat.


Valószínű azért, mert pár ezer forintból kivitelezhető, viszont így nem tudnak lopni egy csomó pénzt a költségvetésből.

2014. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem de választási lózungnak jó.
2014. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, évtizedes olajsárról van szó, az nem fog lejönni sepréssel. Vegyszeres alagútmosásra lenne szükség, de ezt már hosszú-hosszú évek óta megspórolják.


Tény, hogy nincs jó műszaki állapotban. De életveszélyesnek speciel nem nevezném. Megítélésem szerint a metró műszaki szakemberei, Tarlós István gárdájával ellentétben mindent megtesznek azért, hogy az utasok biztonságát veszélyeztető helyzet ne alakulhasson ki. A vonatok napi vizsgáját meggyőződésem, hogy lelkiismeretesen csinálják, mert ha gond adódna, akkor nyilván a vizsgálatot végző lesz elővéve és lecsukva. Ezen kívül a pályások is megtartják éjjelente a maguk bejárását és szinte napi szinten tűzik ki az újabbnál újabb lassújeleket, miközben próbálják kigyomlálni más pontokon a korábban kitűzötteket.

2014. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Életveszélyes! Én már meg is haltam egyszer ott ,de már elmúlt.
2014. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!