Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Miskolc és...

Mi a véleményetek Miskolc és Eger városáról?

Figyelt kérdés
Milyenek az ott élő emberek, a mentalitásuk, a közbiztonság, a mennyire gazdag városok, van-e munka, mennyire tiszta, szép, mik a tapasztalataitok a két városról? Írhattok bármit, amivel jellemezni tudjátok őket.

2015. ápr. 9. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Sok a cigány Miskolcon
2015. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egerben is sok a cigány, mert a környékbeli falukból ide járnak be. A távolsági buszállomást csak kisebbségi elosztónak hívják a helyiek.
2015. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy munka nincs egerben ha arra számítasz
2015. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egerben is akadnak cigányok és nem nagyon van munka sem.

A város szép, most is építenek, felújítanak, készül a bicikliút (ami ki tudja mennyire lesz funkcionális, a kész szakasz is sokszor vízibicikliútként funkcionál).

Az emberek olyanok mint más városokban, vannak akik odajönnek beszélgetni a buszmegállóban, valaki kb. fellök az úton..

2015. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek olyan jó kérdések :)

Én miskolci vagyok, szerintem mindkettő jó. Eger barátságosabb, tisztább, de Miskolc se rossz egyébként. Teljesen más jellegű mint Eger, de megvannak a szép részek itt is. Munka egyébként annak aki keres van. Persze végzettség nélkül ne álmodozzon senki vezérigazgatói posztról :)

2015. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munka mindkét városban alig van. Nagy szerencse/protekció kell ahhoz, hogy találj. Miskolcon sok a kisebbség, Egerben is láthatóan sokkal többen vannak, mint pár éve. Eger szebb, jobban karban tartják az épületeket, Miskolcon több a lepusztult rész.
2015. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos végzettséggel se nagyon van Egerben meló (kivéve ha orvos vagy mert a kórházból folyamatosan lépnek le az orvosok). Én az Eltén diplomáztam (nem kommunikáció-andragógia stb. szakon), diplomázás után visszaköltöztem Egerbe, hogy de jó lesz újra ott lakni. Persze munka semmi, a végére teljesen leadtam, dolgoztam kínai étteremben, önkénteskedtem hátha alkalmaznak állandóra, persze gondolom eszük ágában nem volt felvenni, azóta is azon a helyen önkéntesek vannak.

Aztán a kínai csődbe ment én meg jobbnak láttam lépni, Pest mellett egész hamar találtam egy kellemes kis irodai munkát, itt se fizetnek agyon de eléldegélek, nem szívatnak mint a kínaiak és a munka presztízse is magasabb.


Nekem nem volt se szerencsém se protekcióm, de van olyan frissdiplomás ismerősöm aki egyből 300+ nettó fizetéssel kapott állást főiskolai bölcsész diplomával. Meg kell ismerkedni a polgármesterrel...

2015. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!